O Nas

Eryk Rochmiński

Profesjonalne wsparcie IT dla firm i organizacji

W ERCS zapewniam wsparcie w zakresie profesjonalnych usług informatycznych dla firm. Moje wieloletnie doświadczenie i wiedza w zakresie IT pozwalają na dostarczanie na rynek rozwiązań dopasowanych do bieżących potrzeb klientów i ich planów rozwojowych. Cechuje mnie indywidualne podejście, dlatego przed podjęciem współpracy dokładnie poznam Twoje potrzeby i wyzwania, a następnie przygotuję odpowiedni plan działania i indywidualną wycenę.

W zakresie moich specjalizacji znajdują się:

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. ERCS współpracuje zarówno z małymi, jak i większymi firmami.

Eryk Rochmiński

Dlaczego ERCS - Support IT?

Czym cechują się nasze usługi:

Wysoka jakość

Nasz zespół cały czas pogłębia swoją wiedzę w zakresie świadczenia usług informatycznych, a także zdobywa cenne doświadczenie. Najwyższa jakość świadczonych usług sprawia, że współpraca z ERCS jest idealnym wyborem dla wymagających i świadomych klientów.

Szybka pomoc

Jeżeli zależy Ci na czasie, to ERCS jest doskonałym wyborem. Gwarantujemy sprawne działanie i dynamiczną odpowiedź na potrzeby klientów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej dostępności i podjęcia współpracy.

Elastyczność

Oferujemy usługi świadczone doraźnie lub ciągłą obsługę informatyczną dla naszych klientów. Wspólnie dostosujemy zakres współpracy do Twoich realnych potrzeb, dzięki czemu zapewnisz swojej firmie optymalizację kosztową i zwiększoną wydajność infrastruktury informatycznej.