Testy kwalifikacyjne sieci LAN

Testy kwalifikacyjne sieci LAN

Walidacja sieci LAN

W ERCS zadbamy także o przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych sieci LAN w Twojej organizacji. Dzięki temu możliwe będzie profesjonalne mapowanie sieci, a także sprawdzenie jej wydajności i poziomu transmisji. To wszystko przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i certyfikowanych urządzeń testujących, które gwarantują wysoką precyzję wyników.

Podczas przeprowadzania testów kwalifikacyjnych zadbamy o weryfikację wydajności okablowania sieciowego, poziomu połączenia sieci, prędkości internetu, a także poziomu transferu pomiędzy poszczególnymi punktami sieci. Pozwoli to na wykrycie ewentualnych błędów i wprowadzenie niezbędnych modyfikacji, które przełożą się na większą wydajność pracy i wzrost niezawodności systemów informatycznych.

Wspieramy swoich klientów również w wyborze wiarygodnego dostawcy rozwiązań informatycznych na rynku. Dzięki temu przygotujesz się nie tylko na obecne wyzwania, ale także na potencjalne potrzeby, które pojawią się w przyszłości w trakcie prowadzenia danego typu działalności.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu poznania szczegółów oferty, a także do sprawdzenia pozostałych usług IT z naszej oferty.